01 Mart 2013

Ttnet Nakil İşlemim Bir Türlü Gerçekleşemedi!

Yaklaşık bir ay önce başka bir ile taşıdım aynı anda hem telefon hemde internet naklimi Türk Telekom merkezine giderek yaptırmak için başvurdum telefonum bir hafta sonra bağlandı ancak internetim hala bağlanmadı araştırmalarıma göre sorun benim daha önce yaptığım tarife değişikliği isteğinin girilmiş onay beklemesinden dolayı açık işlem olarak görünmesi ve nakil işlemimin girilememesi imiş.

En az altı yedi defa müşteri hizmetlerine başvurmam ve aynı zamanda Türk Telekom müdürlüklerine yazılı olarak da başvurmama rağmen hala sorunum çözülmemiş durumda bir aydırda hiçbir ilerleme kayıt edemedim...

Kazım 49 Okunma

Cevaplar

  • Kazım08 Mart 2013

    1661933 nolu şikayetime verilen cevap tamamen geciktirme taktiğidir nakil işlemim cağrı merkezine başvurduğum zaman beni türk telekom müdürlüklerine yönlendirmekte gittigim türk telekom ulus müdürlüğüde bu sorun çağrı merkezi aracılığıyla yapmam gerektiğini bana iletmektedir 107913073-11945663 ve 116909343 numaları şikayetlerim çağrı merkezi aracılığıyla oluşturdum ancak tamamlandı diye görünen şikayetler hiçbir sonuca ulaşmamaktadır iki yıllık sözleşme imzalamış olduğum ttnet den ayırılamamaktayım madem internet sağlanamıyor o zaman yazılı olarak tarafıma bana internet saglayamadıklarına dair yazı istiyorum çünkü bir buçuk aydır internet hizmeti alamamaktayım...

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön