03 Mayıs 2013

Ttnet Nakil İşlemim 3 Haftadır Yapılamıyor!

Ttnet'in akıllı evim paketini kullanıyorum. 18 Nisan'da Ttnet'e nakil için başvuruda bulundum. 19 Nisan'da taşındım. O tarihten beri Ttnet'e onlarca nakil talebi bırakmama rağmen kimse beni geri aramadı. 4 defa Türk Telekom'a gitmek zorunda kaldım. 3 Mayıs Cuma günü itibariyle hala bağlantı kurulamadı.

Bu sebepten evde hala televizyon, internet ve telefon yok. Ancak ben bu alamadığım hizmetin bedelini de ödemek zorunda kaldım. Ttnet'e bu dönem içindeki üyelik ücretinin yansıtılmaması konusunda da başvuruda bulundum ancak onunla da ilgili yanıt alamadım. Ttnet beni sadece vemediği hizmeti değerlendirme anketi için arıyor.

Serpil 44 Okunma

Cevaplar

  • Serpil07 Mayıs 2013

    Daha önce de belirttiğim gibi 18 Nisan'dan bu yana nakil için uğraşıyorum. O günden beri her gün kayır bırakmama rağmen, nakil işleminin sisteme girişi olan 02.05 tarihini baz alarak, işlemin hukuki zaman içerisinde söylüyorsunuz. Kayır ettiğiniz hiçbir konuşma dinlenmemiş, o zamana kadar yapılan hiçbir şikayet tarafınızca dikkate alınmamıştır. 18.04-06.05 tarihleri arasında olmayan tv ve internet hizmetlerinin bedeli de benden alınmıştır.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön