TTNET Nakil İşlemi Yaptırdım İnternetim Yok.

Yılmaz Ş. |

İzmir'de başka bir yere taşındım TTNET bayisine telefon ve interneti nakil yapılması için başvuru yaptım. Bağlantıyı yaptılar 2 gün içinde hattın açılacağı söylendi telefon hattı gün içinde geldi internet ise gelmedi. Müşteri hizmetlerini aradım sorunumu çözmek bir yana ilgilenmediler bile.

Tekrar TTNET bayisine gittim durumu anlattım eve bir ekip gönderdiler bana bağlantının olduğunu söylediler birkaç saçma bahane uydurup gittiler. TTNET online işlem merkezinde adresim eski adres olarak görünüyor. İnternet baktığımda nakil sonrası neredeyse herkes aynı sorunu yaşıyor, sorunu yaşayan insanlarda biraz uğraşarak sorunu çözüyorlar. Bir kerede uğraşmadan sorunumuz hallolsun 10 gündür internet yok.

Etiketler :

Devir/Nakil Teknik Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ağustos
  12:22

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 21 Ağustos
  09:20

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.