16 Şubat 2015

TTNET Nakil İşlemi Yapmıyor.

TTNET 252 6**** no.lu hat sahibiyim. 5 Şubat'ta taşındığım Fethiye'deki Türk Telekom'a nakil başvurusunda bulundum. 7 günlük resmi süre doldu, 444 0 375 müşteri hizmetlerine şikayetimi bildirdim. 12. günün içindeyiz, mütemadiyen müşteri hizmetlerini arayarak mağduriyetimi iletmeme rağmen halen internet bağlantım gerçekleşmedi.

Fethiye'deki Türk Telekom çalışanlarının yavaşlığı, gayri ciddiyetinden şikayetçiyim. Aynı hizmet bedelini ödüyorsam Türkiye'de yaşayan herkes ile eşit zamanda, eşit koşullarda aynı hizmeti almak benim bir tüketici olarak en tabi hakkımdır. 12 gün internet bağlantısının gerçekleşmesi için anlayışla karşılanabilecek edilebilecek bir durum değildir.

Ayten 58 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön