23 Kasım 2013

TTNET Nakil İşlemi Yapılmıyor!

1 aydır bu hattıma bağlı TTNET interneti nakil etmek istiyorum sistem yok en yakın Telekoma gelin deniyor. 1 ay önce Ataköy Telekom'a bizzat giderek nakil başvurumu yaptım ama işlem yapılmıyor, bu hattı kullanacağım yer mali müşavirlik ofisi.

Bir ay daha fazla ücret almak için mi yani? Bu nakil işleminin bu şekilde olacağını tahmin ettiğim için bir adsl hat daha almıştım yani her ay çift hat ödemesi yapıyorum. Bir an önce nakil işlemim yapılsın nakil başvurumu yaptıktan sonraki dönemin ücreti tarafıma iade edilsin kapansın bu gıcık konu da.

Meryem 42 Okunma

Cevaplar

 • Meryem28 Kasım 2013

  sorun hala çözülmedi

 • Meryem24 Kasım 2013

  acil olarak sorunun çözümünü ve firmanızın nakil işlemini sonuçlandırmadığı ve dolayısıyla kullanma imkanım olmayan dönemin ücretinin iadesini istiyorum

 • Meryem24 Kasım 2013

  sorun çözülmedi durum aynı nakil işlemi yapılmadı, nakil işleminin gecikmesi nedeni ile kullanamadığım internet hattının faturasını ödemeye devam ediyorum, çözüm yok

 • Türk Telekom Temsilcisi24 Kasım 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi23 Kasım 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön