17 Eylül 2013

TTNET Nakil İşlemi Yapılmadı!

Haziran ayında ev değiştirdiğim için nakil talebinde bulundum. Yapılan görüşmede 10 gün içerisinde yapılacağını belittiler. 10 gün geçtikten sonra hala nakil olmadığı için tekrar TTNET müşteri hizmetlerini aradım ve hattın ödenmemiş faturası olduğu için nakil talebinin iptal olduğunu belirttiler ve geçen 10 gün içerisinde hiç bir şekilde bilgilendirme yapmadılar.

Nasıl olacağını sorduğumda faturayı yatırıp tekrar nakil talebinde bulunmam gerektiğini ve tekrar 10 gün beklemem gerektiğini ilettiler. Bunu kabul etmedim ve kapanması istedim. Buna rağmen iki fatura daha geldi. İptal işleminin Telekom genel müdürlüğü yapıyormuş, bu konu hakkında da bilgilendirilmedim maalesef.

Serdar 38 Okunma

Cevaplar

  • Serdar22 Eylül 2013

    Henüz herhangi bir bilgilendirme bile yapılmadı. TTnet şikayet dilekçemi aldı ama henüz bir gelişme bile yok. En yakın sürede arayacaklardı güya. Personelleri yaptığı işten haberi bile yok görüşüme göre. Oryantasyon veya eğitim süreci geçirmeden hemen telefonun başına mı geçiyorlar nedir anlamadım.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön