05 Ocak 2015

TTNET Nakil İşlemi Yapılmadı

23/12/2014 tarihinde TTNET'ten naklimi istedim fakat kafalarına göre iptal etmişler. 31/12/2014 te bir şikayet kaydı daha oluşturuldu hala dönen yok.

Ne zaman arasam sürekli şikayet kaydınızı oluşturuyoruz diyorlar. Kardeşim ben şikayet kaydı istemiyorum hizmet istiyorum, çözüm istiyorum ve de TTNET' i kınıyor ve şikayet ediyorum...

Yasin 45 Okunma

Cevaplar

 • Yasin23 Ocak 2015

  Ttnet mi? Asla...

 • Yasin23 Ocak 2015

  TTNET tarafından arandım bilgilendirildim fakat yine aynı cevaplar. Ankastreyi kontrol ettirdim fakat bir arıza olmadığını gördüm. Sorun ankastrede değil. Bu konuyla ilgili olarak artık kesin çözüm istiyorum. Sıradan basit cevaplar değil çözüm istiyorum artık. ya da aboneliğimi iptal edin. Bunlar yetmezmiş gibi bir de 58 liralık fatura çıkarmışlar. Kullanmadığım internetin faturasını da ödemem bilginiz olsun...

 • Türk Telekom Temsilcisi19 Ocak 2015

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi05 Ocak 2015

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön