11 Mayıs 2015

TTNET Nakil İşlemi ve Fatura İtirazı!

10 Nisan 2015 tarihinde internet hattımın kapatılmasını talep ettim. TTNET tarafıma dönüş yapmış ve ikna ile yeni kampanya oluşturmuştur oluşturan kişiye taşınacağımı interneti kullanmadığımı dile getirmeme rağmen aboneliğinizi yapalım nakil işlemini gerçekleştireceklerini söylediler. 28 Nisan 2015 tarihinde nakil işleminiz tamamlanmıştır diye mesaj geldi. Müşteri temsilcisine şehir dışında olduğumu söyledim.

01.05.2015 tarihinde dönüş yaptım ve internetimin açılmadığını gördüm ve hemen müşteri hizmetlerini arayıp yaklaşık 6 kere arıza kaydı bıraktım ve tarafıma hiçbir şekilde dönüş yapılmadı. Bu süre zarfında interneti ve telefonu kullanmama rağmen hem internet hem de telefon faturası yansıtılmıştır.

Harun 104 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 11.05.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön