28 Ağustos 2013

TTNET Nakil İşlemi Sonrası İnternet Bağlantısı Sağlanmıyor!

Taşınma sebebiyle Türk Telekom sabit hat ve ADSL üyeliklerimi (eşimin adına kayıtlı) naklettirdim. 6 gün geçmiş olmasına rağmen İnternet erişimim bulunmamakta. Bugün dışarıdan bir servis çağırdım ve sorunu çözmeye çalıştım fakat sorunun Türk Telekom'dan kaynaklı olduğunu belirtti.

Türk Telekom ADSL arayarak, üyelik bilgilerimi verdim ve kontrol edildi. Aldığım yanıt, nakil işlemlerinin 21'i itibariyle yapıldığı fakat üyelik aktivasyonumun yapılmadığı, bu sebeple internet erişimim olmadığı.

Aktivasyonun neden yapılmadığı veya yapılmadığı süre için alamadığım hizmetin bedelinin nasıl tahsil edilebileceği konusunda şikayetçiyim. An itibariyle Aktivasyonum kayıt alınmasına rağmen gerçekleştirilmedi.

Can 126 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön