14 Ağustos 2014

TTNET Nakil İşlemi Sıkıntsı Yaşıyorum.

TTNET 11 temmuz 2014 ' de nakil işlemi için başvuruda bulundum en az 6 defa ttnet müşteri hizmetlerini arayıp şikayette bulundum ancak hala sorunum çözülmedi. sadece insanları oyalamaya yönelik bir kurum haline gelmişler. tek söylenilen ilgileniyoruz. geri dönüş yok. sadece ttnet müşteri hizmetlerini aramaktan telefon faturam katlandı. tek başardıkları insanları madur etmek.

Melih 101 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Melih 16 Ağustos 2014

    3. gün yine bi çözüm yok

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Ağustos 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön