30 Temmuz 2015

TTNET Nakil İşlemi Hakkında!!

21 Temmuz 2015 tarihinde yaptığım nakil işlemi şirketin kendi bünyesindeki karışıklık dolayısı ile iptal edilmiş. 26 Temmuz 2015 tarihinde gecikmeyi fark edip ilgili temsilci ile görüştüm ve nakil için yeni kaydım yapıldı. Fakat 2 gün geçmesine rağmen hala bir işlem gerçekleştirilmedi. Normalde 1 gün içerisinde yapılan nakil işlemi, yapılan hatalar yüzünden bir buçuk haftadır internet kullanamıyorum.

Mustafa 70 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Temmuz 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Mustafa31 Temmuz 2015

    21 Temmuz 2015 tarihinde nakil işlemi için TTNET'e başvuruda bulundum. Fakat sirketin kendi içerisinde yaşanan karışıklık dolayısı ile nakil işlemin iptal edilmiş. Herhangi bir sebep gösterilmeden. Ben nakil işleminin geciktiğini fark edip tekrar görüşmeye gittiğimde işlemin iptalini öğrendim. Ve 26 Temmuz 2015 tarihinde tekrar nakil başvurusu gerçekleştirdim. İsin güzel tarafı 2 gün geçmesine rağmen henüz bir haber yok. Şehir merkezinde ikamet etmeme rağmen normalde 1 veya 2 gün içerisinde gerçekleştirilen işlem hatalar sonucu 10 gündür internet kullanamıyorum. Ödediğimiz paranın karşılığında bu kotu hizmet için TTNET'e teşekkür etmelimiyim? Genel merkezine çiçek mi yollasam bilemedim.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön