25 Eylül 2013

TTNET Nakil İşlemi Gerçekleştirilmiyor!

2013 Temmuz ayının ortalarında yaptığım adres değişikliği üzerine nakil talep ettim. Bu konuda herhangi bir hizmet alamadığım gibi yaklaşık haftada 1-2 kez aradım ve sürekli nakil isteğimin sistem gereği düştüğünü ve sürekli iptal edildiğini söylendi.

5-6 kez üst üste nakli iptal etmediğim halde iptal edildiği iddia edildi ve ben ne zaman nakil isteğimi yenilesem teknik ekibin dönüşü yapılacak denildi ve bir türlü yapılamadı bugün arasam yine nakil işleminin iptal edildiğini dile getirecekler ve bana yaklaşık 3 aya yakındır kullanamadığım internetin faturası geliyor nedir sıkıntı gerçekten anlam veremiyorum.

Duygu 72 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön