06 Eylül 2013

TTNET Nakil İşlemi Gerçekleştirilmiyor!

19 Ağustos tarihinde Mersin Telekom Müdürlüğü'ne nakil işlemi için başvurdum. 21 Ağustos tarihinde telefon hattımı bağlamalarına rağmen internet bağlantısını yapmadılar çağrı merkezlerinize ilettiğim tüm uyarılara rağmen hiçbir geri dönüş sağlanmadı. Abonelik naklinin yapılacağı şehir İskenderun'un Telekom Müdürlüğü'ne telefondan ulaşma çalışmalarıma rağmen telefonlara cevap verilmiyor.

Uğur 44 Okunma

Cevaplar

  • Uğur11 Eylül 2013

    11.09.2013 tarihi itibariyle sorunumla alakalı herhangi bir geri dönüş sağlanmamıştır.Sorunumun en yakın zamanda çözülmesini yada bu konu hakkında yasal haklarımın tarafınızdan mail adresine gönderilmesini rica ederim.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön