12 Eylül 2013

TTNET Nakil İşlemi Gerçekleşmiyor!

05/09/2013 Tarihinde TTNET İnternet nakli için Türk Telekom ofisine başvurumun üzerinde 1 hafta geçmesine rağmen İnternet nakli hala gerçekleştirilmiş değildir.

Tülay 72 Okunma

Cevaplar

 • Tülay'ın Teşekkür Mesajı18 Aralık 2013

  Sorunumu kendim uğraşarak ve çözüm üreterek çözdüm

 • Türk Telekom Temsilcisi09 Ekim 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Tülay 07 Ekim 2013

  Uzun uğraşlar sonucu hat bağlantısını yapıldı şu an telefon aktif çalışıyor fakat internetim hala yok, bir kaç kez müşteri hizmetlerini aradım müşteri hizmetleri her seferinde arıza kaydını aldık müdürlük tarafından işleminiz yapılacaktır demekte fakat hala internet hizmeti alamamaktayım.

 • Tülay 30 Eylül 2013

  Nakil işlemine başvurum üzerinden bir aydan fazla geçmesine rağmen hala nakil işlemi gerçekleşmedi.

 • Tülay 19 Eylül 2013

  Nakil başvurumun üzerinden iki hafta geçmesine rağmen ne nakil işlemimi gerçekleştirdiler nede tarafıma herhangi bir bilgilendirme yaptılar.

 • Tülay 16 Eylül 2013

  Şikayetimin üzerinden 5 gün geçmesine rağmen hala nakil işlemim gerçekleşmemiştir.

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön