02 Eylül 2013

TTNET Nakil İşlemi Gecikti!

Isparta ilinden Ankara iline TTNET internet aboneliği nakli için 27.08.2013 tarihinde müracaat etmeme rağmen halen nakil gerçekleşmemiştir. Bu konudaki şikayetimi müşteri temsilcisine bildirim. Ancak herhangi bir sonuç alamadım.

ADSL kullanıcısıyım, yalın ADSL kullanıcısı değilim. En geç 2 gün içerisinde nakledileceği yazıyor. Kaç gün geçti bu kadar mı zor bir nakil işlemi. Madem yapamayacaksınız niçin en geç 2 gün diyorsunuz. Başkada bir şey demiyorum. Halen bekliyorum...

Büşra 52 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön