14 Ekim 2014

TTNET Nakil İşlemi Çok Yavaş İlerliyor!

Daha önce Gaziantep'e taşıdığım TTNET internet hizmetimi tekrar eski adresim olan Kahramanmaraş'a taşımak için başvuruda bulunmama rağmen yasal süre bahane edilerek işlemlerim çok yavaş gerçekleştirilmekte ve önemsenmemektedir, nakil işlemi için tarafımdan talep edilen 15 TL ücretinin karşılığını verememektesiniz , nakil işlemimin en geç 13. 10. 2014 tarihine kadar tamamlanmasını istemekteyim. Aksi takdirde nakil ücretinin verdiğiniz hizmetin kalitesizliğinden ötürü nakil ücretinin tarafıma iadesini yapmanızı istiyorum.

Onur 108 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön