12 Şubat 2014

TTNET Nakil İşlemi Bu Kadar Zor Olmamalı!

Taşınma sebebiyle nakil işlemi yaptırmak istediğim ADSL hattımın nakil işlemi, 8 iş günü yasal süre geçmesine rağmen halen hiç bir işlem yapılmamıştır. Yeniden arayıp sorduğumda bu sefer yoğunluktan dolayı daha fazla eleman vs süreyi aşmayacak önlemler alınacağına, beklentileri düşürmek için yasal sürecin 15 iş gününe çıkarıldığını belirttiler.

Ve şikayet kaydı oluşturmalarına rağmen yine halen hiç bir işlem yapılmadı. İşim gereği İnternet üzerinden evden de çalışmam gerekiyor ama 2 haftadan fazla süredir nakil işlemim gerçekleşmediğinden tüm işlerim aksamış durumda. Nakil işlemimin en kısa sürede gerçekleşmesini talep ediyorum.

Derya 49 Okunma

Cevaplar

  • Derya 17 Şubat 2014

    Herhangi bir bilgilendirmede bulunulmamıştır. Turk telekom alt yapısından kaynaklı denilerek beni turk telekom müdürlüğüne çağırdılar. fakat bu naki işlemleri için zaten iş yerinden zamanında izin aldığım için yeniden mesai saatlarimden ödün veremeyeceğimi ilettim. Ardından yine şikayet kaydı oluşturuldu...Her gün aramalarım sonucunda turk telekom ile kendilerinin görüşeceğini bildirdiler fakat gün bugün oldu yine kimse dönmedi ve nakil işlemin halen askıda.....

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön