16 Temmuz 2013

TTNET Nakil İşlemi Bu Kadar mı Zor!

1 ay önce TTNET bağlattım hemen gelip interneti bağladılar bu kadar hızlı olmaları beni mutlu etti. Sonra aynı apartmanda farklı daireye taşındım ve nakil başvurusunda bulundum sistem başvurumu iptal etmiş ama ben hala nakil için bekliyorum.

Taakii merak edip sorana kadar yoksa hala bekliyor olacaktım. Ben yine başvuruda bulundum ve hala nakil için bekliyorum. Bu kadar ilgisiz bir firma görmedim. İnternet'imi yeni bağlattım ama nakil için hala bekliyorum, kesinlikle kapatmayı bir dahada TTNET kullanmayı düşünmüyorum.

Elif 76 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Temmuz 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Temmuz 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön