04 Haziran 2015

TTNET Nakil İşlemi!

TTNET devir talebinde bulundum 2 gün önce. Aynı gün başvurumdan birkaç saat sonra biri aradı ve gün içerisinde interneti kullanabileceğimi söyledi. İşim gereği internet erişimimin sürekli olması çok önemli benim için.

Gerekirse nakil olana kadar başka bir yerde ikame etmeyi düşünüyordum. Ancak arayan kişinin sözüne güvenerek 2 gündür bekliyorum. Müşteri hizmetlerinden tabi ki sonuç alamıyorum. Yeni bağlantıda çok kısa sürede hizmeti başlatan kurumların nakilde bu kadar yavaş davranmalarının veya önemsememelerinin nedenini anlamıyorum. Bilmediğimiz durumlar vardır belki de.

Mehmet 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Haziran 2015

    Müşterimiz ile 09.06.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Mehmet 06 Haziran 2015

    5 Haziran itibariyle nakil işleminin tamamlandığına dair SMS almama rağmen henüz internetimi kullanabilmiş değilim. Arıza kaydı oluşturduk. Hiç ses seda yok. Bakalım ne zaman çözülecek.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön