11 Şubat 2015

TTNET Nakil İşlemi!

Nakil başvurumdan 7 iş günü sonra gerçekleştirilen nakil işlemi sonrası internet kullanamıyorum. Müşteri hizmetlerinden arıza kaydımın oluşturulması dışında yardım alamıyorum dünden beri. İlk arıza talebinden bu yana teknik ekipler söylenildiği şekilde "acil" olarak tarafıma ulaşmamıştır.

Dünyanın en pahalı, en yavaş ve en kalitesiz internetini kullanmak için bu kadar sinire strese yazık! Bunun dışında yaklaşık 10 gündür kullanmadığım ve bir süre daha kullanamayacağım internet ve yapamadıkları nakil işlemi için para ödeyecek olmam büyük haksızlık.

Yeliz 55 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön