14 Ağustos 2014

TTNET Nakil İşlemi!

04.08.2014 tarihinde Antalya TTNET şubesinden başvurmuş olduğum nakil talebim gerçekleşmemiş bulunmaktadır. TTNET müşteri hizmetlerini aradığım zaman tatmin edici bir cevap alamamakla birlikte 13.08.2014 tarihinde yapmış olduğum görüşmede nakil talebimin sistem tarafından iptal edilmiş olduğunu öğrendim.

2 ila 15 gün arasında gerçekleştirilen işlemin iptali neticesi ile tekrar 2-15 günlük bir süreç başlatıldı. Her telefon görüşmemde farklı farklı problemlerin karşıma sürülmesi de işin başka bir boyutu.

Alt yapı uyumsuzluğu var deniliyor. Sistemlerde sorun var deniliyor. Gerekli açıklamayı yapabilecek donanımda bir çalışanla henüz karşılaşabilmiş değilim. Hizmet anlayışı sıfırın altında.

Gökhan 107 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Ağustos 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Ağustos 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön