01 Ekim 2013

TTNET Nakil İşlemi!

Yazlık adresime İnternet'ımı aldırdım. Tatil dönüşü eski adresime neti taşıtmak için başvurdum sözde 2-7 iş günü içerisinde taşınacağı söylendi. Yaklaşık 1 aydır bekliyorum. 3 eylül 2013 tarihinde İnternet'ımı taşımak için ilk başvurumu yaptım. Bir hafta sonra 12 eylül 2013 tarihinde müşteri hizmetlerini aradığımda önceki başvurumun iptal edildiğini 12 eylülde benim adıma yeniden başvuru yapıldığı söylendi.

Müşteri hizmetlerini arayarak, mail atarak durumu bildirdim fakat hiç bir açıklama yapılmadı. Her gün *** numaralı şikayetiniz ile ilgili inceleme devam etmektedir mesajı geliyor, nedense inceleme bir türlü son bulamadı. 1 aydır mağdur edildim. Fatura ödeme günü geldi kullanmadığım netin parasını ödeyeceğim.

Kübra 87 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Ekim 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön