08 Eylül 2014

TTNET Nakil İşlemi 20 Gündür Gerçekleşmiyor.

TTNET nakil işlemini 20 gün geçmesine rağmen tamamlamadı. 15 ağustosta yaptığımız nakil başvurusu için şikayet kaydı bırakmamıza karşın, yalnızca otomatik mesajlarla geri dönülüyor. Başka yollarla internete erişip gereksiz yere ekstra harcama yapıyoruz ve mağdur durumda kalıyoruz. İlgilenilmediği takdirde gerekli kurumlara şikayette bulunacağım.

Oğuzhan 146 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön