06 Mayıs 2013

Ttnet Nakil İşlemi!

Şikayetim şu biz belirtilen yerden taşındık müşteri hizmetlerini aradık ve şükürler olsun ki telefonumuzu taşındığımız eve taşınmasını sağladık geçen günlerde müşteri hizmetleri tarafından taşınması gerçekleşti dediler. Fakat interneti de taşıtmak istedik müşteri hizmetlerinden ilgili yerlere başvuruda bulunduk ancak aradan günler geçmesine rağmen halen internetin taşınması gerçekleşmedi . Demem o ki ya müşteri hizmetleri görevlerini yerlerine getiremiyorlar ya da servislerde bulunan yapılacak işler tablosunda adımız kayboldu. Lütfen artık nakil işlemi yapılsın.

Fevzi 423 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön