21 Ocak 2014

TTNET Nakil İşlemi 15 Gündür Beklemede

TTNET'ten almış olduğum internet hizmetini yeni taşındığım adrese taşımak için müracaat ettim. Kendileri bana, en az 2 en fazla 8 iş gününde nakil işlemlerinin tamamlanacağı bilgisini verdi. Beklemeye başladım ancak 06.01.2014 tarihinde alınan talep, bugün itibariyle hala açık durumda. Kaç kez aradım, kaç kez şikayet kaydı bıraktım ama bir kişi de beni aramadı.

Dışarıdan gözüktüğü kadar kurumsal değilmiş.

Ali 99 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Ali21 Ocak 2014

    Şikayet kaydım açık ancak günlerdir bir tek çalışan dönüş yapmadı. Yasal süre aşımı yapıldığı için sorumluluklarınızı yerine getirmediniz. Üyeliğimin iptali ve kullanmadığım zamanlar için internet ücreti yansıtılmaması adına gereğinin yapılmasını rica ederim.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön