04 Kasım 2014

TTNET Nakil İşlemi !

181**667 hesap no ile TTNET abonesiyim. Adres değişikliğim nedeniyle internetimi de değiştirmek istedim. Yaklaşık bir ay önce çağrı merkezinden adres değişikliği talebimi iletttim. 3 ila 7 iş günü içerisinde nakil işleminin yapılacağını mesajını cep telefonuma aldım. Ancak söylenen süre içerisinde giderilmediği gibi halen nakil işlemim sonuçlanmadı. Yoğunluk nedeniyle alt yapıda sıkıntı olduğunu söylüyorlar. Geçen bu süre içerisinde internetimi kullanamıyorum. Ama kullanmadığım internetin parasını kim ödeyecek. Maddi zararımı kim karşılayacak? Bu paralar kolay kazanılmıyor, lütfen konunun hemen giderilmesini talep ediyorum.

Şefik 401 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön