TTNET Nakil İşlem Sorunu!

Enes Y. |

TTNET'den internetimi 4 ay önce kullandığım yere nakil yapmasını istedim 7 gün içinde yapılacağını söylediler 3.-4. gün aradım test aşamasında diyorlardı. 7.gün aradım şikayetinizi yazıyorum diye dalga geçtiler 8.gün aradım şikayetinizi ilgili mercilere iletiyorum dediler. Ve bugün aradım bana hizmet veremiyorsunuz internetimi kapatın ya da hemen nakili yapın dedim 2 işlemi de yapamıyorum diyor. Telefonu kapattım bir daha 444 0 375 no'lu hattı aradım aradığınız numara kullanılmamaktadır diyor. Koskoca TTNET'in 2 dk süren işlemi yapmaktan yoksun olduğunu gösteriyor bu durumları. Ne düzgün müşteri temsilcisi var ne düzgün hizmet var!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ekim
  15:28

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Enes Y.
  07 Ekim
  18:07

  Sürekli böyle cevap veriliyor ama çözüm yok?

 • 07 Ekim
  14:01

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.