06 Eylül 2013

TTNET Nakil İçin Verilen Randevuya Gelen Olmadı!

0212** nolu telefon hattımla 1896703037 hizmet nolu TTNET internet hattımın nakil yapılması talebinde bulundum ve ardından 05/09/2013 tarihinde bu işlem için randevu verildiğini belirten bir mesaj aldım. Tarihle alakalı herhangi bir uygunluk teyidi alınmadan söylenmesine rağmen belirtilen tarihte saha ekibinden kimse gelmedi.

Konuyla alakalı dönüş yapılıp özür de dilenmedi. Hem nakil işlemi yapılmadığı hem de 1 günümün boşa geçmesi nedeniyle mağdur durumdayım ve mağduriyetimin en kısa zamanda giderilmesini talep ediyorum.

Mesut 84 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön