04 Mayıs 2013

Ttnet Nakil İçin Ücret!

Yalın internetimi nakil yaptırdım. eve gelip kablo bağlantıları yaptılar,gittiler.Aradan birkaç gün geçti internet hala gelmedi. aradım tekrar birilerini gönderdiler gelenlerde yapamadan gittiler..Sonra aradılar sorunu söyledim sorun modemde yada evin içindeki bir kablodan kaynaklanmıyor sorun ankastre yada alt yapıdan gibi bişey dediler ve çözümü için gelirlerse bana faturaya ücret yansıtacaklarmış.

Şehrin göbeğinde oturuyorum ve bu Ttnet benim evime int getiremiyor bir işi beceremiyor.benden para istiyor tabi haklılar ben altyapıyı düzgün yapamadım ankastreye düzgün bakamadım bunlar hep benim işimdi yapamadığım için para vermek zorundayım dimi.

Özge 65 Okunma

Cevaplar

  • Özge10 Mayıs 2013

    Sorunuma hiç bir çözüm getirilmedi tek çözümleri para her ay ödediğimiz paralarla doymuyorlar!

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön