TTNET Nakil Hatası İle Bağlantımı Başkasına Kullandırması!

Nehar S. |

Yaklaşık 10 gün önce nakil ettirme isteğimde bulundum ve teknik servis binadaki bağlantımı başka kullanıcıyla karıştırarak 1 hafta boyunca beni kullanıcı şifresi hatası ve ip adresi gönderilememesi gibi hatalar ile saatlerce vaktimi alarak bana hizmet veremedi. Son olarak modemim de sorun var diyerek bana külfetli bir şekilde modem aldırıldı, uzun süreçlerden sonra 16 Eylül tarihinde bölge sorumlusu binadaki bağlantımın karıştırıldığını söyleyerek sorunu tespit ederek düzeltilmesini sağladı, TTNET ise faturalandırmada bana hizmet verememesi ve hattımın başkasına kullandırması ve yeni modem almam yetmiyormuş gibi oluşan aksaklığın bir kısmını benim karşılamamı istediler.

Etiketler :

Devir/Nakil Kampanyadan Faydalanamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Eylül
  16:39

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 17 Eylül
  15:30

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.