TTNET Nakil Hala Bitemedi.

Müzeyyen İ. |

8 gün önce nakil başvurusu yaptım. Sonraki gün bağlantı için geldiler. Bağlantı yapıldıktan sonra 1 saat süreyle internete bağlandım. Sonrasında kesildi. Müşteri hizmetlerini aradım 7 gün sonra bağlantınız gelecek cevabını aldım. Bugün tekrar aradım arıza kaydı oluşturup başlarından savdılar. Madem arızalıydı ilk gün nasıl internete girdim. Şu an kullanmadığım internetin parasını ödüyorum. Yazıklar olsun 10 günde bir interneti açamadılar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Eylül
  15:34

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Müzeyyen İ.
  14 Eylül
  15:21

  Arıza bildirimi yapmama rağmen dönüş yapılmamıştır. Yaklaşık 15 gündür arıza devam etmektedir. Sürekli müşteri hizmetlerini aramaktan bıktım. Çözüm bulamıyosunuz. Paranızı almaya geldi mi alıyorsunuz. Yeter ya sizin yüzünüzden kullanmadığım internetin faturasını ödemek istemiyorum. Israrla arızayı gideremiyorsunuz.

 • Müzeyyen İ.
  11 Eylül
  13:17

  Şikayerimin devamı olarak 1 hafta önce bağlandığım internet şimdi niye yok. Nakil işlemi bitince interneti kestiler. Haksız yere fatura ödüyorum. Haram olsun. Bütün hepinize. 10 günde internetim gelmedi. Kaç gün sonra gelecek acaba

 • 11 Eylül
  10:49

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.