09 Ekim 2015

TTNET Nakil Habersiz Gerçekleşmiş.

Nakil işlemimiz gerçekleşmiş haberimiz yok. 3 ay kullanmadığımız internet için her ay 90 TL üzerinde para ödedik. Ayrıca güvenlik sorusundan müşteri hizmetlerinin kaliteli hizmetiyle! Geçemiyoruz. İlk aylarda doğru kabul edilen anne kızlık soyadı 44 yasından sonra değişmemiştir sanıyorum.

Kullanmadığımız internete ödediğimiz 92 lira ve bilgimiz dışında olan nakil işlemi için 24 lira ödememiz isteniyor. Nakil işlemi sistem üzerinde gerçekleşmiş görünmesine rağmen bizim gördüğümüz nakil işlemi 10 gün sonra gerçekleşti. Üstelik aynı internet hizmeti başka yerde 55 liraya verilirken bize neden 80 lira? TTNET şubeleriyle yeterli derecede ilgilenmiyor mu?

Fatma 29 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Ekim 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön