TTNET Nakil Habersiz Gerçekleşmiş.

Fatma Ç. |

Nakil işlemimiz gerçekleşmiş haberimiz yok. 3 ay kullanmadığımız internet için her ay 90 TL üzerinde para ödedik. Ayrıca güvenlik sorusundan müşteri hizmetlerinin kaliteli hizmetiyle! Geçemiyoruz. İlk aylarda doğru kabul edilen anne kızlık soyadı 44 yasından sonra değişmemiştir sanıyorum.

Kullanmadığımız internete ödediğimiz 92 lira ve bilgimiz dışında olan nakil işlemi için 24 lira ödememiz isteniyor. Nakil işlemi sistem üzerinde gerçekleşmiş görünmesine rağmen bizim gördüğümüz nakil işlemi 10 gün sonra gerçekleşti. Üstelik aynı internet hizmeti başka yerde 55 liraya verilirken bize neden 80 lira? TTNET şubeleriyle yeterli derecede ilgilenmiyor mu?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Ekim
  13:27

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 09 Ekim
  11:58

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.