TTNET Nakil Gerçekleştirilememe...

Deniz Ceren G. |

26 Eylül'den beri nakil başvurusu yapıyorum 6-7 şikayet bıraktım hizmet alamamamın nedeni altyapımın uygun olmaması olarak gösterildi müşteri temsilcilerinin takım liderleriyle yaptığım görüşme sonucu bana Telekom müdürlüğüne gidip hiçbir cezaya tabi tutulmadan taahütümü iptal edebileceğim söylendi.

Türk Telekom müdürlüğüne gittiğimde bana lakayt bir tavırla yanlış kişilerle görüşme yaptığım ve aslında böyle bir şey olamayacağı söylendi. 28 gündür hizmet almaya çalışıyorum ve almadığım hizmet için 2 fatura geliyor Türk Telekom Müdürlüğü hizmet alamamamın sorumlusu benmişim gibi davranıp bağırarak konuşuyor benimle bu Türk Telekom TTNET gibi kurumsal şirketlerin tavrı olamaz!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Ekim
  16:58

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 23 Ekim
  11:44

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.