23 Ekim 2015

TTNET Nakil Gerçekleştirilememe...

26 Eylül'den beri nakil başvurusu yapıyorum 6-7 şikayet bıraktım hizmet alamamamın nedeni altyapımın uygun olmaması olarak gösterildi müşteri temsilcilerinin takım liderleriyle yaptığım görüşme sonucu bana Telekom müdürlüğüne gidip hiçbir cezaya tabi tutulmadan taahütümü iptal edebileceğim söylendi.

Türk Telekom müdürlüğüne gittiğimde bana lakayt bir tavırla yanlış kişilerle görüşme yaptığım ve aslında böyle bir şey olamayacağı söylendi. 28 gündür hizmet almaya çalışıyorum ve almadığım hizmet için 2 fatura geliyor Türk Telekom Müdürlüğü hizmet alamamamın sorumlusu benmişim gibi davranıp bağırarak konuşuyor benimle bu Türk Telekom TTNET gibi kurumsal şirketlerin tavrı olamaz!

Deniz 32 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ekim 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön