01 Haziran 2015

TTNET Nakil Gerçekleşmiyor!

21.05.15 tarihinde yaptığım nakil hala gerçekleşmemiş olup, hala da gerçekleşmeye niyeti yoktur. Parasını gününde almayı hedefleyen kuruluş iş yapmaya gelince aksatmayı sevmektedir. TTNET tarafından ilk defa başıma gelmemiş olan şey 12 gün olmasına rağmen internet nakilim gerçekleşmemektedir. Bununla ilgili tüm haklarımı savunacağımın bilinmesini isteyerek tüketici hakları ve bilişim kurumlarına şikayet yaptığımı bilgilerinize arz ederim.

Kürşat 126 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Haziran 2015

    Müşterimiz ile 05.06.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön