29 Mart 2013

Ttnet Nakil Fiyaskosu!

Bir fibernet abonesiydim. Telefon nakil işlemi sırasında ilk önce Türk telekom ilgilenmeyerek aynı binada sadece üst kata taşındığım halde 1 hafta telefonumu biz buvata değil sadece telefon prizine bakabiliriz diyerek telefonumuzu bağlamadılar.

Daha sonra ise internet hattımız bir türlü aktif olmadı şikayet kayıtlarından sonra bağlandı fakat fibernet değil adsl olarak hızı düşürülmüş şekilde sebep ise taşındığınız yerde desteklemiyordur oldu aynı bina sadece üst kat deyince haa o zaman bir şikayet kaydı daha oluşturalım dediler. Şikayet etmez olaydım, olan internette gitti gene aradık müşteri hizmetlerini fakat size geri dönerler cevabından başka bir sonuç alamadık ve hala kesik.

Yusuf 60 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi31 Mart 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Yusuf29 Mart 2013

  bu gün ttnetten gelip internet bağlantımızı çalıştırdılar fakat hala adsl abonesi olarak yavaş bağlantımız var fibernete ayrıca başvurmanız gerek dediler haala müşteri hizmetleri geri dönüş yapmadı...

 • Yusuf29 Mart 2013

  tekrar tekrar aradım fakat şikayetimin kapatıldığını söylediler bana nasıl kim tarafından kapatılmış herhangi bir düzenleme olmadı ve bilgide verilmedi dedim sorumu cevapsız bıraktılar. tekrar bir şikayet kaydı alındı zaten tek bildikleri o geri dönüş kesinlikle yapılmadı otomatik cevabınızda 4440375 i arayın diyorsunuz da biz ordan cevap alamadığımız için buraya yazıyoruz herkez okusun görsün diye...

 • Türk Telekom Temsilcisi29 Mart 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön