03 Şubat 2014

TTNET Müzik Üye Olma Sorunu!

TTNET Müzik paketine üye olmak istiyorum. Üyelik Formu'nda anlatılan hiçbir şeyin doğru olmadığı görünüyor. Formda mobil ödeme için belirtilen fiyatlarda Standart 25 ve Maxi 250 gibi paketler verilmiş fakat paket almak istediğinizde sadece Standart 25 paketi çıkıyor. Yani Maxi 250 paketini vermeyip sadece Standart 25 paketini alabiliyorsunuz.

Mobil siteye girdiğinizde Maxi 250 seçeneği var fakat orada da mobil ödeme diye bir seçenek yok ödeme faturaya yansıtılıyor. Üyelik formunda faturayla üyelik halinde yansıtılacak fiyatlar ve mobil üyelikteki fiyatlar ayrı ayrı açıklamalı yazılmış. Ama paket al seçeneğine gelince iş oradaki yazılan gibi değil.

Serdar 173 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön