13 Aralık 2013

TTNET Müzik İndiremediğim Albümlere Para Ödetiyor!

TTNET Müzik'ten albüm almak istedim. 3 Albüm için indirme işlemi başlattım. Ancak Bilgisayarım bir şekilde kapandığı için indirme işlemi tamamlanamadı. Daha sonra bağlandığımda Satın aldığım / indirdiğim albümler alanında bu albümleri göremedim.

Müşteri hizmetlerini aradım. Bu üç albümün faturama yansıyacağını ve indirme işlemi yarım kalan dosyalara da ulaşmamı sağlayacaklarını belirttiler.

TTNET ertesi gün arayarak hangi programları kullanmamam gerektiği, para iadesi de olmayacağını söyledi. Yani sonuç olarak gayet sıradan bir sorunu bile düzeltemedikleri gibi sahip olamadığım indiremediğim 3 adet albümün parasını almış oldular benden. Bir daha TTNET Müzik'ten albüm indirmek mi? Asla!

Sedat 60 Okunma

Cevaplar

  • Sedat27 Şubat 2014

    TTNET A.Ş. den sorunuma ilişkin somut bir çözüm getirilmemiştir. TTNET Müzik'ten satın aldığım fakat indiremediğim albümleri indirmem için bir çözüm sunulmamıştır. Bu konudaki mağduriyetim devam etmektedir.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön