20 Nisan 2013

Ttnet Müşteriyi Yanıltmak!

2012 Temmuzunda Ttnet'in Hazırnet paketine abone oldum. 21 Aralık 2012 tarihinde müşteri hizmetlerinden arayan bir bayan internet paketimi, "ayda 30 TL sabit ücretle sınırsıza" dönüştürebileceklerini söyledi. Ben de teklifini kabul ederek ayda 30 liraya 8 mbps hızında sınırsız internet paketine geçişimi yaptığını söyledi.

Bir hafta sonra Ttnet'ten gelen sms 4 GB'lık kotamın dolmak üzere olduğunu bildirince hile yapıldığını anladım. Acaba bir yanlışlık mı var diye bir ay bekledim. Gelen faturanın 101,25 tl olduğunu görünce yanıltıldığımı anlayarak Ttnet'i aradım. Şikayetimi aldıklarını ve bana en kısa zamanda döneceklerini söylediler. Hala dönmediler. Şikayetçiyim.

Mahmut 30 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön