29 Nisan 2013

Ttnet Müşteriyi Yanıltma ve Oyalama!

2012-Aralık'ta, yurt dışı dönüşü bir süre İzmir'de ailemin yanında kalacağımdan, annemin adına olan 232-4423**no'lu TTNET telefon hattına, taahhütsüz İnternet ve Tivibu açtırdım. 2,5-3 ay sonra Ankara'ya taşınınca annem de İnternet'i ve Tivibu'yu bayiden kapattı. 3 hafta önce cep telefonuma son ay İnternet faturama dair mesaj geldi.

Aradığımda, İnternet hizmetinin hâlâ açık olduğu ve bayiye gitmem söylendi. Annem bayiye gidince de bayi, "Siz kapatmamışsınız" deyip 4440375'i aramasını söylemiş. Annem aradı. Birkaç gün sonra geri dönüş yapıp bayiye gitmesini söylemişler. Bu nasıl bir iş? 60 yaşında kadın bir oraya bir buraya koşturulup yanıltıcı yerine koyuluyor. Ayıp değil mi?

Baris 192 Okunma

Cevaplar

  • Baris30 Nisan 2013

    SMS ile bilgilendirilme yapılmışmış. Gelen SMS, "...şikayetiniz alınmıştır. *** bildirim numarası ile takip edebilirsiniz." şeklinde. Bunun, anlattığım sorunlarla nasıl bir ilgisi var? Kapatılması için başvuruda bulunulup çalışanın mahareti(!) sebebiyle kapatılmayan bir İnternet bağlantısı var ortada. Log'lar elinizde. Açın bakın bakalım Tivibu'nun kapatılma talebinin verildiği günden sonra o hatta modem bağlanmış mı? Bağlanmamış. Neden? Çünkü modem teslim edildi. Neden teslim edildi? Çünkü kapatılma talebi verildi. Tüm bunları mantık silsilesi içinde değerlendirmek yerine, çözüme yönelik olmayan, otomatik bir yanıt. Görüyorum ki sorun çözülmeyecek. Ev telefonunu da kapatmanın zamanı geldi.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından SMS ile bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön