TTNET Müşteriyi Saf Yerine Koymak!

Hakan S. |

2 yıllık sözleşme ile fibernet hizmeti almaya başladık. Daha doğrusu biz öyle sanıyorduk. Maalesef internette kopmalar ve bazı internet sitelerine girme problemleriyle uğraşmaktan bize gına geldi. Yeteri kadar terbiye olduk. Artık yeter dedik ve bu sözleşmeyi fesih edelim ve kurtulalım bu çileden
dedik. Ama müşteri hizmetleri bize dediler ki, iptal ettirebilirsiniz fakat bugünden itibaren sözleşme süresinin bitiş tarihine kadar olan kısım için indirim miktarlarını ödemeniz gerekiyor.

Ben de verilmeyen hizmet için benim geriye dönük para bile almam lazımken benden bu parayı talep etmeniz, insanı saf yerine koymak olur dememe rağmen bu parayı talep ediyorlar...

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Ekim
  15:23

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 29 Eylül
  11:15

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.