30 Ağustos 2013

TTNET Müşteriyi Kaybetmek Umurunda Değil!

Sayın TTNET yetkilileri. Ev telefonumu ve internet hattımı adsl fiyatının çok gelmesi nedeniyle kapattırmak için müracaat ettiğimde, Binevler Türk Telekom (üniversite karşısı) yetkilileri bir aylık kalan bilgisayar borcu nedeniyle hatlarımı kapatamayacağımı ama 4440375 hattını ararsam 6 aylık %50 indirimden faydalanabileceğimi belirttiler. Ben de 28.08.2013 tarihinde akşam saatlerinde aradım.

Karşıma çıkan 3 üncü kişiye derdimi anlattım. Aldığım cevap böyle bir indirim uygulaması yok isterseniz hattınızı kapatalım oldu. Bu kayıtlarda var. TTNET gibi bir kurum yaklaşık 15 yıllık bir müşterisini kaybetmemek için yardımcı olacağına ayrılmak istiyorsanız yardımcı olalım gibi bir cevabı yakıştıramadım.

Serdar 46 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön