07 Ağustos 2015

TTNET Müşteriyi Bağlamak İçin Yapmayacağı Şeyleri Vaat Ediyor!

Annem Müşerref Kanbur, TTNET tarafından aranıp, internet ve telefon hizmetini 46+9 TL ücretle TTNET'e geçirebileceklerini söyleyince yetkiliye onay vermiş. Bu kişi tüm işlemleri kendilerinin halledeceğini, onun hiçbir şey yapmasına gerek olmadığını da açıkça belirtmiş. Internet çalışıp, telefon bir hafta geçmesine rağmen çalışmayınca aradık: TTNET görevlisi diyor ki geçişi yapabilmeniz için T.Telekom'u arayıp telefonunuzu açtırmanız gerekiyor. T.Telekom görevlisi diyor ki abone merkezine gidip telefonunuzu açtırmanız gerekiyor. Bu kişi internet kullanıyor ama 76 yaşında. Ha deyince gidemez. Madem bunu yapamıyorsunuz, neden "herşeyi biz yapıyoruz" diyorsunuz? Şimdi birbirine paslıyorlar.

Nezih 166 Okunma

Cevaplar

  • Nezih10 Ağustos 2015

    Firma şikayetin ardından inanılmaz bir hızda bize ulaştı. Bu yönden memnun kaldım diyebilirim ancak gerçekte hemen tüm firmalarımzda sadece pazarlama amaçlı, ötesi hiç düşünülmeden bir yığın vaadler yapılıyor. Sizi bünyelerine dahil edip bağlamak için söz veriyorlar ama gerekli onayı alınca bir anda kendinizi bir kabusun içinde buluyorsunuz. Çıkış yolunuz bile olmuyor zaman zaman. Ticarette biraz iş ahlakı olmalı. Sonuçta bu firmaların hiçbiri alternatifsiz değiller. Müşteri memnun olduğu müddetçe sizde kalır. Bunu bilmelisiniz. Firmanın karakterini şu cümleleri özetliyor: Telekom ve TTNET ayrı firmalar- diğer firmayı aramanız gerek, dilerseniz ben sizi bağlayayım? Gerisi yorumsuz!

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Ağustos 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön