26 Şubat 2013

Ttnet Müşterisini Dikkate Almıyor!

Gecenin bu saatinde size yazmamın nedeni aylardır kullanmadığım internet faturasını iptal ettiremem olsa gerek. 15. 10. 2012 tarihinde Yozgat ın Sarıkaya ilçesi Türk Telekom şubenizden
0354772**** numaralı Ttnet hattının kapatılması için başvuruda bulundum.

Fakat 09. 10. 2013 tarihine kadar internetim kapatılmamıştır. İnterneti kapatmadan önce ikametgah adresime düzenli olarak faturalarım gelirken neden kapatma başvurusundan sonra bulunduğum adresime hiç bir fatura gönderilmemiştir?

Müşteri temsilcisinin bana mesaj atmasını istemediğimi konuyu çözmek için yetkili bir kişi tarafından beni aramalarını söyledim ve müşteri temsilcisi daha önceki kayıtları da baz alarak kesinlikle sizi arayacaklar diye vaatlerde bulunduğunu belirtmek isterim. Ancak günlerdir hiç bir yetkili tarafından dönüş olmadı.

Öner 48 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön