19 Eylül 2013

TTNET Müşterisini Ciddiye Almıyor!

Yıllardır Türk Telekom'dan hizmet alıyorum. Ancak yaşadığım olaylar, müşteriyi kesinlikle ciddiye almadıklarını, önemsemediklerini gösterdi. 2 kez TTNET Online İşlemler'den şikayet yazdım. Cevap bile verilmeden "düşük önem" diye sınıflanıp kapatıldı. Bugün çağrı merkezini aradım, 15 dk. konuştuk. "Sistem şu an çalışmıyor" dendi görüşmenin sonunda, "tekrar arayınız!" Tekrar Online İşlemlerden şikayet kaydı bıraktım, o da kapatılacak biliyorum.

Türk Telekom, Temmuz 2013'te 20 küsur günde telefon naklimi gerçekleştirdiniz. Mağdur edildiğim yetmezmiş gibi, 22,50 TL'de internet ücreti tahsil edildi. TTNET paramı geri vermiyor. Nakil işleminin geç olması onları bağlamazmış. Paramı geri verin lütfen.

İpek 85 Okunma

Cevaplar

  • İpek19 Eylül 2013

    Şikayetim TTNet ile değil, Turktelekom ile ilgiliydi. Başlık değiştirilmiş

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön