26 Mart 2014

TTNET Müşterisini Ancak Bu Kadar Saf Sanabilir!

Taahhüdüm bitmek üzere olan internetim için TTNET'i arayıp taahhüdümü uzatmak istediğimi bildirmek için 25.03.2014 günü 17.22 de TTNET müşteri hizmetlerini aradım. Yetkili N** hanım taahhüt vererek 32 TL den 12 GB kotalı internet alabileceğimi ancak taahhüdümün bugün son gün olduğunu yarın (taahhüdüm bittikten sonra) aramam durumunda işlemimin yapılabileceğini söyledi.

Tekrar aradığımda farklı biri bu kampanyanın (TTNET'le Tam Zamanında) 32 değil 37 TL olduğu söylendi. Oysa web sayfasında bile 24 ay taahhütlü fiyatının 32 TL olarak yazmasına rağmen arkadaşlarının bir yanlışlık yapmış olabileceğini fiyatın 32 değil 37 TL olduğunu söylediler.

Bir insan ancak bu kadar saf yerine konabilirdi.

Satilmiş 50 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön