11 Ocak 2014

TTNET Müşterisine Destek Veremiyor!

Biraz önce TTNET'ten arandım hızım neden düşüyor diyorum. 8 mbit e kadar diyorlar. O zaman 1 de verseniz sesimizi çıkarmayalım dedim. Maalesef diyorlar hat 8 mps desteklerken neden hız hep aşağı yönlü gidiyor diyorum cevap yok. Biz yapmıyoruz Türk Telekom yapıyor diyorlar. E dedim çözüm yok beni neden aradınız dedim bilgi vermek için dediler.

Bu da benim güzel ülkemde olur ancak. TTNET Avrupa'ya fiber hat döşeyeceğine İstanbul'un göbeğine hizmeti tam verse yeter. Benim halkımın büyük kısmı bilmeden kullandığı için 1 mps mi 8 mps mi ,kimse sesini de çıkarmıyor, bir kısımda bıkmış artık uğraşmaktan 800-900 TL ödüyoruz bu kalitedeki hizmeti her yerden alabiliriz.

TTNET, böyle devam et.

Ufuk 72 Okunma

Cevaplar

  • Ufuk31 Ocak 2014

    Destek personellerinden birinin olamaz sizin hattınız desteklemiyor daha sonra aranıyorum diğer destek personeli hızımı 8 e çekiyor hani hattım desteklemiyordu.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön