04 Aralık 2013

TTNET Müşterisi ile İlgilenmiyor!

TTNET Üçü Bir Yerde abonesiydim 24 aylık taahhüt sürem bitti. Şu anda bu paket Akıllı Evime dönüştürülmüş. Siteden abone olduğum paketleri seçtiğimde şu anda ödediğim 118 TL yerine taahhüt vererek 82 TL ödeyebileceğimi görüyorum. Taahhüt vermek için 4440375 ve TTNET abone merkezine başvurduğumda buna yetkileri olmadığını işlemi Telekom Bölge Müdürlüğünden yaptırabileceğim söylendi.

Bahçelievler'deki Bölge Müdürlüğüne gittiğimde yetkili kişi "Haziran ayından beri Akıllı Evim diye paketlerinin olmadığını, kendisine web sitesini gösterdiğimde ise güncellenmemesinin TTNET'in hatası olduğunu" söylemiştir. 440375 ise tarifenin güncel olduğunu söylemekte. Bu yüzden 3 aydır fazla ücret ödemekteyim.

Faruk 37 Okunma

Cevaplar

  • Faruk 04 Aralık 2013

    TTNET tarafından telefonumdan bana ulaşılamadığına ilişkin bir e-mail gönderilmiştir. Ancak tüm gün açık olan telefonumda herhangi bir çağrı gözükmemektedir.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön