24 Haziran 2014

TTNET Müşterilerinin Ücret İadesini Yapmak İstemiyor.

Yaklaşık 4 ay önce yollarımı ayırdığım TTNET firması, abonelik iptal sürecimde iban numaramı vermeme rağmen peşin aldığı aylık ücretin kalan kısmının iadesini yapmadı. TTNET her ayın başında internet ücretini vatandaştan peşin olarak alıyor. Vatandaş abonelik iptali yaptırdığında o ay 5 gün kullanımı varsa 25 günlük kullanım ücretini iade etmesi gerekiyor.

Siz başvurup uğraşmazsanız da iade etmek gibi bir düşüncesi olmuyor. Araştırdım arkadaşlarım da iptallerinde aynı durumu yaşamışlar. Alacağı konusunda gösterdiği hassasiyeti borçlarını ödeme noktasında da göstermeye davet ediyorum bu firmayı.

Fazlı 386 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Haziran 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Haziran 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön