30 Haziran 2014

TTNET Müşterilerini Yanıltıyor Ve Mağdur Ediyor!

31 ocak 2014 tarihinde ev telefonumu ve internet hizmetimi Turkcell Superonline'a taşıdım. Taşıyıcı servis benim internet anlaşmam (TTNET ile) ev telefonu üzerinden olduğu için sadece ev telefonumu taşımışlar. Ev telefonu taşınınca internet otomatik olarak kapanması gerekiyor.
Benim daha önce ev telefonum kesilse internetim de kesiliyordu. Hatta ev telefonsuz TTNET, interneti daha yüksek fiyata vermekte.

Ama benim internetim tüm itirazlarıma rağmen kapatılmayarak 3 ay fatura kesilmiştir. Şikayetçiyim! Sözleşmeye uymuyor ve bizleri mağdur ediyorlar...

Atilla 192 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Temmuz 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Haziran 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön