20 Ocak 2014

TTNET Müşterilerini Yanıltarak Para Kazanıyor

TTNET yalın adsl kullanıcıyım. Bana sözleşme yapılırken her ay 53 tl ödeyeceğim başka para vermeyeceğim söylendi. Fakat şimdi daha yüksek fatura bedeli geliyor. Sebebi ise paketime ek olan paketler bunların biride pro paket iptal ettirmek istediğimde ise bu paketin iptali için para ödemem gerektiği ceza çıkacağı söyleniyor.

Bu şekilde yapılıp da sonradan önüne başka ödemelerde çıkan binlerce müşteriden haksız yere TTNET'in kazandığı paraları düşünemiyorum bile. En kısa zamanda sorunumun çözülüp haksız yere benden alınan paraların iadesini talep ediyorum.

Mehmet 59 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet24 Ocak 2014

    Bana mail gelmiş fakat mail de tel ile tarafınıza bilgi verilmiştir yazıyor.Bunu zaten bende biliyorum zaten şikayetimde o bilgilendirmede söylenen iptal ederseniz para cezası yansır denip iptal edilmemesi. TEKRARLIYORUM Bu paketlerin iptal edilip boşa ödediğim paraların geri iadesini talep ediyorum... Gereğinin yapılmasını arz ederim.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön